Pasek

 

Remonty

Bezawaryjnie funkcjonujące urządzenia transportu bliskiego pozwalają na niezakłócone funkcjonowanie hal produkcyjnych, magazynowych, itp. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest profilaktyka i bieżące monitorowanie wszelkiego rodzaju zdarzeń nietypowych co pozwala na zapobieganie awarią. Dostarczamy usługi kompleksowo i kładziemy bardzo duży nacisk na rzetelne przeprowadzanie okresowych przeglądów konserwacyjnych. Wszelkie nieprawidłowości są zgłaszane klientowi i wdrażana jest procedura naprawy urządzeń.

Ważne jest bieżące śledzenie standardów rynkowych i dostosowywanie urządzeń do minimalnych wymagań bezpieczeństwa, co z kolei wpływa na ograniczenie nieplanowanych postojów i awarii.

Nasza firma gotowa jest dostarczyć kompleksowych usług w tym zakresie jak również w zakresie ulepszania i modernizowania urządzeń znajdujących się w Państwa dyspozycji tak aby ich wydajność jak i bezpieczeństwo używania osiągnęły aktualnie najwyższe standardy.

Modernizujemy i remontujemy: żurawie, wciągniki, dźwigniki, podnośniki, wózki jezdniowe podnośnikowe (widlaki), urządzenia dla osób niepełnosprawnych. a ponadto:

  • modernizujemy i dokonujemy generalnych remontów dźwigów wszystkich typów;
  • remontujemy oraz modernizujemy suwnice natorowe, podwieszane, bramowe, wspornikowe. Modernizacje obejmują: zmiany rozpiętości, udźwigu oraz zmiany systemów zasilania i sterowania. Modernizujemy też estakady podsuwnicowe, łącznie z rektyfikacją podtorzy;
  • remontujemy i rektyfikujemy torowiska;
  • przystosowujemy urządzenia do sterowania drogą radiową czego zaletami są: sterowanie z dowolnego miejsca, eliminacja niewygodnych i uciążliwych kabli, możliwość bezpośredniego kontaktu obsługi z ładunkiem, możliwość pozostawienia kompletnej swobody ruchów, poprawa bezpieczeństwa jak i wydajności pracy, obniżenie kosztów pracy.